Abiinfo ja kasutustingimused

Veebipoes on võimalik esitada tellimusi rehvidele, velgedele ja tarvikutele ning edasimüüjate puhul jälgida veel täitmata tellimusi ja arvete ajalugu.

Kuidas leida soovitud kaubad?

Rehve ja velgi saab otsida parameetrite alusel. Valides peamenüüst "Rehvid", kuvatakse avaneval lehe ülaosas otsingu moodul.
Määrake rehvi diameetriks 15, laiuseks 195 ja profiiliks 65. Vajutage nuppu "Otsi".
Otsingu tulemusena filtreeritakse toodete nimekiri vastavalt valitud parameetritele. Korraga näidatakse ühel lehel 20 toodet.

Kuidas sooritada ostu?

Leidke soovitud toode kasutades otsingut. Sisestage iga toote juurde soovitud kogus ja vajutage lehe allosas paiknevale lingile "Lisa tooted ostukorvi".
Ostukorvi sisu vaatamiseks ja muutmiseks valige peamenüüst "Ostukorv".
Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvi lehel vastavat linki - "Vormista tellimus eraisikuna" või "Vormista tellimus firmana".
(Sisseloginud edasimüüjatele kuvatakse link "Vormista tellimus".)

Täitke avanenud vorm oma andmetega, valige tasumisviis ja transpordiviis ning lisage vajadusel kommentaarid.Vajutage linki "Kinnita tellimus".
Seejärel kuvatakse Teile tellimuse kinnitus, mis kajastub koheselt ka AT Nobe infosüsteemis.
Tellimuse eest tasumiseks vajutage nuppu "Alusta maksmist", mille järel suunatakse Teid (valitud) panga maksevormile.
Peale maksekorralduse kinnitamist pangas vajutage kindlasti nuppu "Tagasi kaupmehe juurde", et info maksmise kohta jõuaks võimalikult kiiresti meieni.


Tellimuse tasumine Teie poolt kinnitab, et olete vastavad kaubad tellinud ja nõustute AT Nobe OÜ kasutamis- ja tagastamistingimustega.
Kui te ei ole toodete sobivuses kindel, küsige lisainfot telefonilt +372 7 412 310 või saatke e-mail aadressile atnobe[@]hot.ee või kasutage "Infopäringu" lehekülge küsimuste edastamiseks.

Valesti tellitud toodete eest tagastatakse summa 100% ulatuses! Tagasimaksmisele kuulub vaid kaupade maksumus, transpordi eest raha tagasi ei maksta.

Tagastamistingimused
  • Toote saab tagastada 14 päeva jooksul pärast kauba tarnimist kliendile
  • Tagastatava toote pakend peab olema terve ja puhas (peab olema säilinud toote kaubanduslik välimus)
  • Tagastatav toode peab olema kasutama
  • Tagastatav toode ei tohi olla vigastatud

Raha kantakse tagasi 5 tööpäeva jooksul pärast tagastatud toodete meieni jõudmist.
Kui tegemist on garantiilise tootega, siis tagastatakse Teile ka transpordikulud. Enne kauba vastuvõtmist soovitame Teil toote pakendid üle kontrollida ja väliste vigastuste olemasolu korral kaupa mitte vastu võtta, vaid saata see meile kulleriga tagasi.
Toodete tagastamise üksikasjades kokkuleppimiseks helistage telefonile +372 7 412 310

Garantiiajad
Lisaseadmete ja tarvikute (valuveljed, poldid, mutrid) garantiiaeg on 6 kuud. Garantii kehtib ainult AT Nobe OÜ poolt müüdud kaupadele.
Garantii katab toote materjali ja valmistusvead. Garantii alla ei kuulu ekspluatatsiooni käigus toodete normaalne kulumine.
Materjali- või valmistusvealise toote puhul kohustub AT Nobe OÜ remontima, välja vahetama või hüvitama vealise toote juhul, kui materjali või valmistusvead on põhjustanud toote kasutuskõlbmatuks muutumise.

Garantii alla ei kuulu vead, mis on põhjustatud
  • Normaalsest kulumisest
  • Puudulikust hooldamisest
  • Vealisest paigaldusest
  • Valest kasutamisest
  • Muudest välisteguritest põhjustatud vigadest

Garantiiaeg algab, kui toode antakse AT Nobe OÜ poolt üle selle tarbijale. Garantii kehtib toote esimesele kasutajale. Toote või osa ümbervahetamine ei pikenda esialgset garantiiaega.
Kui klient vaidlustab AT Nobe OÜ garantiieksperdi otsuse toote garantii suhtes, suunatakse vastav toode erapooletusse ekspertiisi (nt. koostööpartner, valmistajatehas või muu).
Käsitlusaeg sellisel juhul on maksimaalselt 2 kuud. Kui selle aja jooksul ei ole ekspertiisi tulemus selgunud, kuulub toode hüvitamisele.
Garantiiekspertiis teostatakse üldjuhul AT Nobe OÜ kulul.

AT Nobe OÜ ei kohustu hüvitama garantii ajal riknenud toodete vahetusega kaasnevaid kulusid.
Vealist toodet, mis on hüvitatud, ei tagastata.
Kui toodet ei aktsepteerita garantiiliseks, on AT Nobe OÜ-l õigus toode 30 päeva möödudes hävitada, kui garantiinõude esitaja ei nõua toote tagastamist.